Tilitoimisto Mäkynen ja Rantalainen ovat yhdessä vahvempia

Olemme liittyneet osaksi Rantalainen-konsernia. Nyt voimme palvella yritystäsi entistäkin kokonaisvaltaisemmin.

Paikallista talous- ja palkkahallinnon palvelua

Palveluiden yhdistyminen Rantalaisen kanssa tarjoaa asiakkaillemme uusia palveluita. Asiakkaat saavat käyttöönsä koko Rantalaisen laajan palvelutarjonnan ja osaamisen, esimerkiksi HR-palveluihin sekä verotukseen, yritysjärjestelyihin ja muihin erityiskysymyksiin liittyvät asiantuntijapalvelut.

Tiedote: Rantalainen vahvistaa talouspalvelujaan maatalousyrityksille ostamalla tilitoimisto Mäkysen Kurikasta

Katso kaikkien Rantalaisen toimipisteiden osoitteet täältä.

 

Toimistomme palvelee osoitteessa: Laulajantie 12, 61300 KURIKKA

Asiantuntijoidemme yhteystiedot:

 

Antti Laurila antti.laurila@rantalainen.fi 050 321 0192
Elisa Kurjenluoma elisa.kurjenluoma@rantalainen.fi 040 350 7464
Mirjam Fors mirjam.fors@rantalainen.fi 050 512 5618
Sari Pirttimäki sari.pirttimaki@rantalainen.fi 0400 238 629
Jaana Rajala jaana.rajala@rantalainen.fi 040 350 7363
Arja Naski arja.naski@rantalainen.fi 0400 238 163
Anne Koivuporras anne.koivuporras@rantalainen.fi 050 476 1047

Johanna Hänninen

Kirjanpitopalvelut

050 479 9318

Heino Mäkynen

Palvelutuotanto

050 471 5310

Tutustu talous- ja palkkahallinnon palveluihin

Rantalainen palvelee kaikenkokoisia yrityksiä paikallisesti. Meillä sinua palvelee henkilökohtainen kirjanpitäjä, palkanlaskija tai muu alan asiantuntija. Palveluihimme kuuluvat mm. kirjanpito, palkanlaskenta ja sähköinen taloushallinto. Asiantuntijamme tarjoavat mm. HR- ja veroneuvontaa. Palvelumme skaalautuvat yrityksen elinkaaren ja koon mukaisesti. Tutustu myös Asiakkuuteni-sivuun.

Lue lisää!

Ajankohtaista tietoa alan muutoksista

Julkaisemme viikoittain ajankohtaista tietoa verotuksesta sekä talous- ja palkkahallinnon muutoksista. Kerran kuussa lähetämme sähköisen uutiskirjeemme. Järjestämme asiakkaille maksuttomia tapahtumia säännöllisesti eri puolilla Suomea. Meitä kannattaa seurata myös sosiaalisessa mediassa.

Lue lisää!